City hosťovaním Robinha získalo!!!

09.02.2010 14:34

Vďaka hosťovaniu Robinha v jeho domovskom brazílskom klube Santos, získalo Man City predkupné právo na 2 veľké brazílske talenty tohto klubu - na 18 - ročné zakončovateľa Neymara, ktorý strelil za Santos v 56 zápasoch 20 gólov a na 20-ročného tvorcu hry Henrique Gansa , ktorý v 59 zápasoch strelil 14gólov.

Agent útočníka Neymara, už avizoval že prebehli rozhovory zo zástupcami veľkoklubov ako Chelsea a Real Madrid, ale je dosť pravdepodobné, že Neymar sa presunie do City po Majstrovstvách sveta.

Sám Henrique Ganso sa pre média vyjadril : ,,Nechcem hrať za Man City, chcem hrať v Európe ale v nejakom špičkovom veľkoklube."

Uvidíme, či City bude chcieť získať hráča, ktorý tu nechce hrať -bolo by to zbytočnosť ,viď príklad Robinha