Veron City odmietol

06.01.2010 19:40

Argentínsky futbalový stredopoliar Juan Sebastian Veron  odmietol ponuku anglického klubu Manchester City. Klub bohatých arabských šejkov núkal argentínskemu Estudiantes za Verona 7 miliónov libier, všetko ale stroskotalo na neochote Verona.

Tridsaťštyriročného hráča si žiadal tréner Manchestru Roberto Mancini, ktorý s Veronom hrával v Sampdorii a Laziu, kde získali taliansky titul, Ligový pohár aj európsky Superpohár. Dvojica sa opäť stretla v milánskom Interi, keď už bol Veron Manciniho zverencom. Pod hlavičkou "nerazzurri" vyhrali v rámci talianskej súťaže titul, dva poháre a jeden superpohár.

Hráčov zástupca Miguel Pires v rozhovore pre lokálne rádio uviedol, že "odmietnutie nebola otázka peňazí".

"City ponúkalo klubu 7 miliónov libier, a rovnakú sumu aj Sebastianovi. On sa však cíti lepšie v argentínskom klube," povedal Pires.